Longboards

Forum Longboardowe

pierwszy longboard

7 posts / 0 new
Ostatni wpis
pierwszy longboard

Witam zamierzam kupic lobngboarda i czy ten sie nadaje???

http://www.overstock.com/US/es/Sports-Toys/Atom-36-inch-Yellow-Drop-Thro...

i czy dobrze sie na takim

i czy dobrze sie na takim bedzie skrecac bo ma dziwnie traki umocowane

A JA JESTEM ZIELONY NA RAZIE W TYM TEMACIE

PROSZE O ODPOWEIDZ!!!!!!!!!!!

Ja bym go nie brała. Powiedz

Ja bym go nie brała. Powiedz ile chcesz kasy przeznaczyć jak chcesz jeździć? Czy dłuższe krótsze deski? Jak to powiesz to na pewno coś poradzimy ;]

Chce jezdzic po miescie, bo u

Chce jezdzic po miescie, bo u mnie (krosno) nie ma gorek ale sa fajne drogi gdzieniegdzie gdzie nie jma ruchu samochodowego , na deske planuje wydac do 600 zl i zamierzam pojechac do selctshopu do rzeszowa i tam cos kupic i zeby mi tam kolesie cos doradzili, a nwm co zrobic ze sprzetem na longboarda czy kupowac cos czy na razie odpuscic, a dlugosc deski to jeszce nwm , a ksztalt to napewno nie listki tylko taki jak podalem co do tamtej z gort deski ale jej chyba nie kupie bo ma slabe tracki i chyba troche dZiwne

Ale nwm czy nie kupic jakiejs

Ale nwm czy nie kupic jakiejs deski na niepolskiej stronie np w ameryce bo podobno taniej

Wiesz co ja na twoim miejscu

Wiesz co ja na twoim miejscu bym zaoszczędziła trochę;] z 200,400 zl i będzie fajny sprzęt. Niew iem co to za sklep o którym mówisz więc nic z stamtąd nie polecę. A chcesz robić jakieś tricki na nim czy tylko będziesz deski do przemieszczania się po mieście używać?

Chce jezdzic ja po miescie bo

Chce jezdzic ja po miescie bo u mnie gorek nie ma ale na drogach tak ze y z 40km na godZine wytrzymala a tricki to jakies podstawowe

Zaloguj się albo zarejestruj aby odpowiadać